0
Кошница 0.00лв.
Празна кошница
Общо: 00.00лв.
Черни дамски ботуши, изработени от естествена кожа в комбинация с висококачествена еко кожа. Ходилото е на стабилен среден ток и платформа в предната част, а обуването е улеснено от два ципа. Семпъл дизайн, осигуряващ ежедневен комфорт.
Model: 8825503ch
215.90 New

Дамски ботуши в черен цвят на среден ток- Jana 8825503ch

Този продукт вече не се предлага!
Височина ток:5,5 см
Височина платформа:2 см
Тип:Среден ток
Тип ходило:Комфортно
Материал:Еко кожа; Естествена кожа
Пол:Дамски
Страна на произход:Германия
Цвят:Черен
Производител:JANA
Височина на саята:34 см
Хастар:Фин текстил
Описание: Черни дамски ботуши, изработени от естествена кожа в комбинация с висококачествена еко кожа. Ходилото е на стабилен среден ток и платформа в предната част, а обуването е улеснено от два ципа. Семпъл дизайн, осигуряващ ежедневен комфорт.
Цена на доставка:
Офис SPEEDY - 5.50 лв.
До адрес - 6.90 лв.
*Размерите са приблизителни!
Онлайн магазин Sisi не носи отговорност за цветовете и яркостта, която виждате на Вашите монитори, тъй като настройките на всеки един са индивидуални!
Възможно е номерът, който сте поръчали да е изчерпан по предходна поръчка.
Други модели

Информацията в страницата и за всеки продукт подлежат на актуализация и могат да бъдат променени по всяко време. Като не е задължително промените да бъдат обявени в самата страница.