0
Кошница 0.00лв.
Празна кошница
Общо: 00.00лв.
Сиви дамски боти, изработени от висококачествена еко кожа, подплатена с топъл хастар. Ходилото е грайферно на удобен нисък ток. Моделът е решен с връзки, които регулерат ширината и осигуряват точно прилягане по крака. Ежедневен дизайн, съобразен със световните модни тенденции.
Model: 8826214sv
48.00 New

Немски дамски боти с връзки и топъл хастар в сив цвят 8826214sv

Този продукт вече не се предлага!
Височина ток:3 см
Височина платформа:1 см
Тип:Нисък ток
Тип ходило:Комфортно
Материал:Еко кожа
Пол:Дамски
Страна на произход:Германия
Цвят:Сив
Производител:JANA
Височина на саята:13 см
Хастар:Плътен текстил
Описание: Сиви дамски боти, изработени от висококачествена еко кожа, подплатена с топъл хастар. Ходилото е грайферно на удобен нисък ток. Моделът е решен с връзки, които регулерат ширината и осигуряват точно прилягане по крака. Ежедневен дизайн, съобразен със световните модни тенденции.
Цена на доставка:
Офис SPEEDY - 5.50 лв.
До адрес - 6.90 лв.
*Размерите са приблизителни!
Онлайн магазин Sisi не носи отговорност за цветовете и яркостта, която виждате на Вашите монитори, тъй като настройките на всеки един са индивидуални!
Възможно е номерът, който сте поръчали да е изчерпан по предходна поръчка.
Други модели

Информацията в страницата и за всеки продукт подлежат на актуализация и могат да бъдат променени по всяко време. Като не е задължително промените да бъдат обявени в самата страница.