0
Кошница 0.00лв.
Празна кошница
Общо: 00.00лв.
Червена дамска чанта с дълга регулируема дръжка, изработена от висококачествена еко кожа. Моделът е с две прегради, джоб с цип за документи, джоб за мобилен телефон и два външни джоба с цип. Дизайнерът е заложил на интересна визия, подчертана от метални капси, закачлив пискюл и ефектен кроко мотив.
Model: ch616chv
29.00 New

Фешън дамска чанта в червен цвят с два външни джоба с цип на утвърден български производител ch616chv

Този продукт вече не се предлага!
Брой прегради:2
Дръжка:Дълга
Тип:Ежедневни
Материал:Еко кожа
Пол:Дамски
Страна на произход:България
Цвят:Червен
Височина:29 см
Ширина:30 см
Производител:БЪЛГАРИЯ
Описание: Червена дамска чанта с дълга регулируема дръжка, изработена от висококачествена еко кожа. Моделът е с две прегради, джоб с цип за документи, джоб за мобилен телефон и два външни джоба с цип. Дизайнерът е заложил на интересна визия, подчертана от метални капси, закачлив пискюл и ефектен кроко мотив.
Цена на доставка:
Офис SPEEDY - 5.50 лв.
До адрес - 6.90 лв.
*Размерите са приблизителни!
Онлайн магазин Sisi не носи отговорност за цветовете и яркостта, която виждате на Вашите монитори, тъй като настройките на всеки един са индивидуални!
Възможно е номерът, който сте поръчали да е изчерпан по предходна поръчка.
Други модели
+9

Информацията в страницата и за всеки продукт подлежат на актуализация и могат да бъдат променени по всяко време. Като не е задължително промените да бъдат обявени в самата страница.